Ochrona lakieru

Chroń swój samochód!

Odmień swój samochód w nowym oddziale WrapStyle Polska!

WrapStyle Paint Protection

Zgodnie z nowymi wymogami prawnymi, producenci samochodów mają obowiązek używać farb na bazie wody, aby lepiej chronić środowisko. Powłoki te są mniej odporne na powierzchni na zadrapania i uderzenia. Film ochrona lakieru OpticShield™ został opracowany przez WrapStyle™ Polska do ochrony długoterminowej.
Dzięki Anti-Shock, samouzdrawiania i właściwości samoczyszczące, film Optic Shield™ oferuje doskonałą ochronę.

 

Żel Aplikacja została zaprojektowana dla folią ochronną farbą lub inną przezroczystą folią. Nie pozostawia śladów na podstawie filmu. Jej gęstość umożliwia folii idealnego obszaru rozlania i tworząc w ten sposób więcej czasu na stosowanie bez stresu. Może być również stosowany do przebrań i folii signmaking.

 

WrapStyle Paint Protection

SAMO-LECZENIE (SELF-HEALING)
Jeśli zakupiony przez Państwa farba staje się podrapał, film OpticShield™ będzie regenerować za pomocą ciepła ze słońca lub gorącej wody. Rysy pojawiają się na karoserii przy użyciu szczotek mechanicznych automatycznych myjni samochodowych, kiedy ocierają krzewów na stronach drogi, w trakcie codziennego użytkowania lub w wyniku aktu wandalizmu. Wszystkie te rysy znikną z powierzchni OpticShield ™ filmowych dzięki ciepłu słońca lub po prostu płukania gorącą wodą. Twój oryginalny lakier jest zachowana.

ULTRA CLEAR
Film Optic Shield™ jest wysoce przezroczysta folia przeznaczona do ochrony pojazdu bez zmiany jego wyglądu.

CHIPPING RESISTANCE
Istnieje milion przyczyny uszkodzenia lakieru od kamieni i żwiru do gruzu drogowego. Odporność na oddziaływanie z tymi zagrożeniami codziennie drogowych z optyką Shield™.

ŁATWA APLIKACJA
Ze względu na swoje właściwości technicznych i wydajności, ten film oferuje łatwą aplikację bez fałd i bez śladów.

DOPASOWYWANIA
Dziś czas wymagany do zastosowania folii samoprzylepnych jest jednym z kluczowych czynników wpływających na rentowność firmy. Dlatego WrapStyle™ opracowali łatwym do zastosowania folii. Dzięki nowej OpticShield™, można zaoszczędzić 30 % w czasie stosowania, ze względu na swoją wysoką dopasowywania i łatwość stosowania.

TRWAŁOŚĆ
Nerwu Shield™ zachowuje oryginalny połysk lakieru, dzięki wzmocnionej ochrony przed promieniowaniem UV. Gwarancja jest na 7 lat przed żółknięciem i pękanie.

SAMOCZYSZCZĄCY
Folia ochronna Optic Shield™ zawiera składnik przeciw przyczepności. Zatem, pył i brud przywiera znacznie mniej do karoserii. Czyszczenie rzadziej i znacznie łatwiejsze.

Back to top