USŁUGI DLA JACHTÓW

ZEWNĘTRZNE WYKOŃCZENIA & ZMIANA KOLORU KADŁUBA

Odmień swój samochód w nowym oddziale WrapStyle Polska!

WrapStyle Marine Service

Wykończenia folią stają się popularne nie tylko dla super jachtów z dużymi budżetami. Stają się ciekawą opcją uzyskiwania koloru również dla właścicieli tradycyjnych jachtów i łodzi.  W porównaniu z lakierowaniem farbami są bardzo konkurencyjne cenowo, co WrapStyle™ Polska pozwala zmienić wygląd swojej łodzi za niewielką część kosztów lakierowania natryskowego.

 

Folie winylowe są trwałe, wytrzymałe i (w odróżnieniu od farb i powłok żelowych) nie   blakną i nie szarzeją. Są również bardzo łatwe do czyszczenia oraz naprawy. Folia chroni elementy łodzi, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UV. Nasz doświadczony zespół WrapStyle™ Polska jest w stanie okleić kadłub łodzi w bardzo krótkim czasie. Im większa łódź, tym większe oszczędności w stosunku do tradycyjnych metod. Zwykle wrapping folią stanowi około 1/3 kosztów innych technik – farby czy powłoki żelowej.

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ & TRANSFORMACJE

Dodanie nawet niewielkiej ilości detali powoduje, że wygląd jachtu staje się unikalny. Używając folii ze specjalnymi efektami można dać świeżość i całkowicie odmienić wygląd wnętrza łodzi.

BEZBARWNA FOLIA OCHRONNA ZEWNĘTRZNYCH I WEWNĘTRZNYCH POWIERZCHNI JACHTU

Chroni przed ogólnym zużyciem, zadrapaniami i eliminuje uszkodzenia lakieru.
Pomaga utrzymać rezydualną wartość jachtu, utrzymując jego wygląd jak nowy.
Optycznie bezbarwna – nie widać że tam jest.
Ekstremalnie wytrzymała uretanowa powłoka winylowa folii.
Antypoślizgowa – szczególnie przydatne, gdy wypływamy w morze.
Profesjonalnie wyszkoleni instalatorzy aplikujący folie.
Zdejmowalne i nie pozostawiające żadnych śladów i uszkodzeń powierzchni, gdy folie są usuwane lub zamieniane.

SYSTEM MARINE FIRMY GTECHNIQ

System Gtechniq Smart Surface Science pozwala an doskonałą ochronę i utrzymanie właściwego stanu wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni jachtu oraz samolotów. Działa przez całą dobę w każdych warunkach atmosferycznych,  a w połączeniu z technologią EasyCare zapewnia również głęboki połysk oraz odporność na zabrudzenia. Zamienia zwykłe powierzchnie w wyjątkowe.

Gtechniq łączy w całość:

 • Dogłębną wiedzę o nowoczesnych farbach i materiałachMateriałów Nano-Kompozytowych
 • Procesy renowacji i zabezpieczeń powierzchni
 • Materiałów nano-kompozytowych

 

ANTIFOULING

Antifouling jest fizyczną barierą przeciwko zanieczyszczeniu. Stosując specyficzne krótkich włókien, rozliczenie gatunków morskich, takich jak skorupiaki i małże jest uniemożliwione. Antifouling ma udokumentowane na całym świecie na statycznych i ruchomych obiektów. Zasada działania przeciwporostowej nie jest oparta na wymywaniu substancji chemicznych lub toksycznych składników jak zwykłe farby okrętowe robić. Dlatego przeciwporostowa ma długą żywotność, podczas gdy konwencjonalne farby przeciwporostowe rozkłada w czasie. Przede wszystkim przeciwporostowa jest w 100% przyjazne dla środowiska.

Zalety:

 • Niższe koszty paliwa
 • Consistant zużycie paliwa
 • Okres co najmniej 5 lat
 • Działa natomiast zacumowany i żeglowanie
 • Łatwa do zastosowania (brak ryzyka ingerencji w środowisko naturalne) oraz brak czasu schnięcia
 • 100% przyjazne (bez usuwania farby, żadnych lotnych związków organicznych) środowiska

HIGH PERFORMANCE PRO-SPEED ADHESIVE FILM

High-tech folia samoprzylepna, aby zwiększyć poślizg przez wodę. WrapStyle™ Polska szczególnie polecany do regat i szybszych łodzi.

Produkt z trzech korzyści:

 • Zwiększa prędkość schodzenia
 • Chroni przed uderzeniami kadłub
 • Redukuje zanieczyszczenia

Pro-biegowa jest trwałe, trójwarstwowa, folia samoprzylepna polimer o specjalnym fluorem polimerowej górnej powłoki. Ta górna warstwa, która pokazuje małą wrażliwość na Van der Waalsa, daje filmie wyjątkowe właściwości anty-drag, które znacznie zmniejszają opory tarcia. Należy do rodziny polimerów fluorku, górna powłoka jest pierwszym czynnikiem przyczyniającym się do lepszego poślizg. Drugim pozytywnym czynnikiem jest zastosowanie klej folia zamiast farby. Film jest lekki i bardziej stabilny niż farba, zachowuje nienaruszone główny składnik aktywny polimeru fluorem w płynny konfiguracji, na całej jej powierzchni.

Back to top