Zmiana koloru

YOUR CAR. YOUR STYLE. WRAP STYLE.

Zmień swój samochód w nowym eleganckim oryginał WrapStyle Polska!

WrapStyle Car Wrapping

Wrapping jest czymś więcej niż tylko ciekawą alternatywą dla lakierowania. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących oryginalnej stylizacji swojego pojazdu. Wyposażając swój samochód w nowy, ciekawy kolor z bogatej palety barw, jednocześnie utrzymujesz jego wartość. W obecnych czasach barwy nadwozi są bardzo zróżnicowane i jeśli myślisz o czymś szczególnym, możemy uzyskać wyjątkowe efekty stosując folie perłowe, metalizowane, matowe, imitujące skórę, aluminium, karbon chrom, czy tzw. kameleon. Jeśli zaś chcesz wyłącznie chronić lakier swojego samochodu, użyjemy specjalistycznych folii ochronnych – więcej w sekcji Ochrona lakieru.

 

 

Dla naszych klientów oferujemy również możliwość przygotowania indywidualnego projektu graficznego – więcej w sekcji Projekty graficzne.

Stosowane przez nas folie doskonale oddają strukturę powierzchni oraz kolory i co równie ważne są usuwalne bez pozostawiania śladów po kleju. Łatwo je czyścić, polerować i konserwować, są odporne na warunki atmosferyczne i standardowe użytkowanie pojazdu.

Dostarczamy usługę najwyższej jakości. Nasza praca wykonywana jest z najwyższą starannością oraz z wykorzystaniem wiedzy technicznej, dzięki czemu unikamy uszkodzeń pojazdu oraz zapewniamy długotrwałe użytkowanie.

Wykonujemy również wrapping na łodziach, helikopterach, motocyklach itp.

 

WRAPPING W DETALACH

Standard czy Premium? Zawsze jesteśmy zainteresowani pełnym pokryciem oryginalnego koloru, stosując minimalną ilość połączeń materiału nawet na problematycznych elementach posiadających silne przetłoczenia… Jeśli to tylko możliwe należy zdemontować klamki, lusterka czy listwy – tylko tak możemy zapewnić, że wrapping jest perfekcyjny. Standardowo oklejane są zewnętrzne lakierowane elementy nadwozia z 3-5mm zawinięciem folii na krawędziach. To zupełnie wystarczające, jeśli jest to oklejanie reklamowe, lub pojazd posiada ciemną fabryczną barwę nadwozia (optymalnie czarna).

Jeśli oryginalny kolor nadwozia znacznie różni się od wybranego koloru folii, za dodatkową opłatą można zdecydować się na oklejenie również wewnętrznych elementów – na przykład wewnętrznych wnęk drzwi. W zależności od modelu konieczny będzie wówczas demontaż uszczelek, zawiasów, a często również całkowicie drzwi. Te czynności znacznie zwiększają czas pracy i w konsekwencji ostateczną ceną. Efekt jest imponujący, jednak…

Folie składają się z wysokiej jakości materiałów PCV, przeznaczonych do umieszczania również na zakrzywionych powierzchniach. Mogą być z nich usuwane bez pozostawiania śladów po kleju. Są dostępne w wielu wariantach strukturalnych i kolorystycznych, możliwe jest również tworzenie niestandardowych kolorów oraz wzorów, stosując techniki cyfrowego zadruku.

 

WRAPPING W PORÓWNANIU Z LAKIEROWANIEM

Przewaga wrapping’u nad lakierowaniem nie musi opierać się wyłącznie na parametrze ceny. Jego głównym zadaniem jest tymczasowa zmiana koloru. Pierwszą ideą jaka przyświecała oklejaniu było umożliwienie przeniesienia   pełnowymiarowej wydrukowanej cyfrowo grafiki reklamowej na pojazd z możliwością  jej późniejszego usunięcia. Następnie korporacje taksówkowe i inne firmy, które potrzebowały pojazdów w tej samej kolorystyce zaczęły zamawiać usługi oklejenia całych samochodów folią w celu uniknięcia wysokich kosztów ich lakierowania.

Obecnie coraz więcej indywidualnych użytkowników z sektora prywatnego zainteresowanych jest całkowitą zmianą koloru swojego pojazdu. Indywidualny kolor bądź ciekawa stylizacja ma swój urok. Oprócz szerokiej gamy kolorów czy różnych wariacji, folia stanowi również dodatkową powłokę, która chroni oryginalny lakier przed typowymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą go uszkodzić (kamienie, gałęzie, itp.). Oznacza to, że pojazd utrzymuje swoją wartość przy odsprzedaży. Szczególne znaczenie ma to w przypadku drogich samochodów, gdzie ponowne lakierowanie znacznie zmniejsza jego wartość i poddaje w wątpliwość jego bezwypadkową przeszłość

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup/leasing pojazdu w czarnym kolorze, by następnie poddać go wrapping’owi do dowolnej barwy (nawet na bardzo ekstrawaganckiej). W ten sposób oszczędzamy na dopłacie do zamówień specjalnego koloru lakieru w salonie, chronimy oryginalny lakier i mamy możliwość ekonomicznego i szybkiego usunięcia folii w przyszłości. W zamian otrzymujemy powrót do oryginalnego koloru, gdzie powłoka lakieru wygląda jak w dniu zakupu pojazdu. Pielęgnacja i czyszczenie folii jest równie łatwa jak lakieru. Można korzystać z wszelkich myjni samochodowych, jak również przy zastosowaniu właściwych preparatów, woskować oraz polerować folię.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wrapping’u lub otrzymać ofertę, prosimy o kontakt z nami.

 

Back to top